Witaj wędrowcze...Podążając różnymi ścieżkami, trafiłeś do nas..

Chcę, abyście z tego tematu, który wam objawiłem, rozwinęli harmonijną Wielką Powieść, a ponieważ natchnąłem was Niezniszczalnym Płomieniem, możecie jeśli chcecie, wzbogacić temat własnymi myślami i pomysłami.


#1 2007-07-31 15:44:52

Noegyth Nibin

Wygnaniec

Skąd: Zamieszkuje Lasy i Wzgórza
Zarejestrowany: 2007-07-31
Punktów :   

!!REGULAMIN!!

Opowieść w zamiarach ma być utrzymana w Klimacie Trylogi Władcy Pierścieni, Hobbita oraz Silmaryliona lub innych powieści o podobnej Fabule oraz Formie.

Dlatego niżej zamieszczone są Zasady, których My i Wy będziemy przestrzegać.

1. Osoby tworzące Historie Zobowiązane są do związłego pisania tekstu, oraz tworzenia wątków pozwalających na łatwą interpretacje.

2. Gdy napiszesz już coś, a jeszcze nie poznałeś do końca polskiej gramatyki PROSZE SPRAWDŹ swój tekst nawet w Wordzie xD. (każda Karygodna wpadka gramatyczna będzie karana punktami Karnymi)

3. Pisząc swój wątek staramy się nie używać Wulgaryzmów.

4. Osoby odwiedzające to Forum oraz czytające Opowieść proszone są o nie komentowanie Jej Treści w miejscu do tego nie przeznaczonym. Do tego Celu służy inny dział.

Offline

 

#2 2007-08-01 09:55:06

Noegyth Nibin

Wygnaniec

Skąd: Zamieszkuje Lasy i Wzgórza
Zarejestrowany: 2007-07-31
Punktów :   

Re: !!REGULAMIN!!

i tak pewnie nikt nas nie będzie odwiedzał no ale ...

Offline

 

#3 2007-08-04 15:07:12

Thorus

Strażnik Króla

Skąd: Annuminas
Zarejestrowany: 2007-07-31
Punktów :   

Re: !!REGULAMIN!!

nie dlaczego, może ktoś by się zają pisownią ?Chodzi mi o poprawianie błędów np. Ty albo Ferrin

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bswzip.pun.pl www.narutotutaj.pun.pl www.scarabeofun.pun.pl www.colobot.pun.pl www.opelwloclawek.pun.pl