Witaj wędrowcze...Podążając różnymi ścieżkami, trafiłeś do nas..

Chcę, abyście z tego tematu, który wam objawiłem, rozwinęli harmonijną Wielką Powieść, a ponieważ natchnąłem was Niezniszczalnym Płomieniem, możecie jeśli chcecie, wzbogacić temat własnymi myślami i pomysłami.


#1 2007-07-31 18:14:30

Noegyth Nibin

Wygnaniec

Skąd: Zamieszkuje Lasy i Wzgórza
Zarejestrowany: 2007-07-31
Punktów :   

Charakterystyka Postaci

Krasnolud - Noegyth Nibin. Do tej Pory niewiadomo z Jakiego powodu został wygany z swojego narodu. Wiadomo jedynie że pochodził z Ludu Ognistobrodych zamieszkujących Jedne z Najgłębszych kopalni. Obecnie zamieszkuje tereny zajęte przez Ludzi, nie przepada za Elfami którzy wymyślili mu przydomek Wygnaniec-"Noegyth Nibin". Ludzie widują go najczęsciej w Nocy chodzącego po wzgórzach, lub siedzącego pod drzewem z kuflem piwa kupionego w pobliskiej Knajpie. Niewiadomo co je i z czego się utrzymuje(o ile gdzieś mieszka), Bezrobotny, mało mówny, własciwie niepytany prawie nigdy nie rozpoczyna Rozmowy.


Niektórzy twierdzą że nosi Czarną Zbroje wykonaną z smoczych łusek. Jeszcze inni mówią,że jeżeli wogule mu się to zdarza, to Walczy Toporem tak ostrym że mógł by jednym ciosem zciąć 3 młode pnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.j23.pun.pl www.scarabeofun.pun.pl www.bswzip.pun.pl www.opelwloclawek.pun.pl www.narutotutaj.pun.pl