Witaj wędrowcze...Podążając różnymi ścieżkami, trafiłeś do nas..

Chcę, abyście z tego tematu, który wam objawiłem, rozwinęli harmonijną Wielką Powieść, a ponieważ natchnąłem was Niezniszczalnym Płomieniem, możecie jeśli chcecie, wzbogacić temat własnymi myślami i pomysłami.


#1 2007-07-31 17:58:06

Thorus

Strażnik Króla

Skąd: Annuminas
Zarejestrowany: 2007-07-31
Punktów :   

Charakterystyka Postaci

1.   

Thorus



Zwyczajny strażnik na dworze królewskim, który ma duże morale. Jego charakter jest jednak ciężki i trudno się z nim dogadać. Matke i Ojca (kowal - pracował dla Króla, wykuwając miecze) stracił po tym jak został przyjęty na strażnika miejskiego, co wzbudziło w nim nienawiść, gniew oraz pewne kontrowersje. Obecnie jego ulubionym orężem jest jego własny miecz wykuty jeszcze przez jego ojca kowala.



Thorus niestety jest tzw.lekkoduchem, który lubi sobie popić w przydrożnej knajpie czasem za całe swoje pieniądze. Jest samotnikiem nie ma przyjaciół ani rodziny, mieszka w Zamku Królewskim w swojej komnacie, której zbytnio nie darzy wielkim przywiązaniem. W dodatku nie wierzy w żadne bóstwa i inne kulty iż twierdzi, że to kompletne bzdury powymyślane przez ludzi.



W walce nie ma jako takiej taktyki, stosuje przeróżne sztuki i całkiem dobrze mu to wychodzi. Nie wyobraża sobie walki bez tarczy w ręku. Nie lubi nosić miecza na plecach, chociarz to dwuręczne ostrze.
Jego słabym punktem jest chciwość i dążenie do władzy, nie lubi głupków ani starych zarośniętych jak on to mówi dziadów ( mając na myśli czarodzieji).

Thorus poprostu jest zwykłym strażnikiem, wojownikiem, którego marzeniem jest wyruszyć w nieznane i podbić nowe tereny a następnie nimi rządzić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mibmwnt.pun.pl www.witch.pun.pl www.evermore.pun.pl www.bleach-game.pun.pl www.adapciak.pun.pl